banner la cocos banner promotional

Curs BNR

1 EUR = 4.9774 RON

1 USD = 4.3833 RON

1 GBP = 5.8304 RON

1 XAU = 464.4611 RON

1 AED = 1.1933 RON

1 AUD = 2.7957 RON

1 BGN = 2.5449 RON

1 BRL = 0.7714 RON

1 CAD = 3.1559 RON

1 CHF = 5.2813 RON

1 CNY = 0.6015 RON

1 CZK = 0.1993 RON

1 DKK = 0.6668 RON

1 EGP = 0.0860 RON

1 HUF = 1.2223 RON

1 INR = 0.0513 RON

1 JPY = 3.0556 RON

1 KRW = 0.3047 RON

1 MDL = 0.2538 RON

1 MXN = 0.2227 RON

1 NOK = 0.4191 RON

1 NZD = 2.6097 RON

1 PLN = 1.1646 RON

1 RSD = 0.0425 RON

1 RUB = 0.0530 RON

1 SEK = 0.4526 RON

1 TRY = 0.1141 RON

1 UAH = 0.1048 RON

1 XDR = 5.9383 RON

1 ZAR = 0.2318 RON

Editia 8689 - 26 iun 08:07

Noile „modele”: Bostănica, cele 5 apartamente și 6-le de la Bac

Autor:

Publicat la 13 iulie 2023

Noile „modele”: Bostănica, cele 5 apartamente și 6-le de la Bac

Andreea Bostănica, supranumită „Regina TikTok-ului", a reacționat pe rețelele sociale, după ce s-a zvonit că a picat examenul maturității. Influencerița a menționat că, deși nu a obținut note de 9 și 10, rezultatele nu au împiedicat-o cu nimic să-și cumpere trei apartamente în Chișinău, un penthouse și o locuință într-un cartier de lux din București.
„Toată România și Moldova vorbește că Andreea Bostanica a luat 4 la Bac. Dar am venit aici să vă spun că îmi pare foarte rău să vă dezamăgesc. Cu ajutorul lui Dumnezeu chiar am luat Bac-ul. Pe mine chiar nu mă afectează că am luat 7 la română, gândindu-mă că dacă nu l-aș fi dat, viața mea nu s-ar fi schimbat absolut deloc. Faptul că nu aș fi dat Bac-ul nu mă încurca să fiu la fel de fericită, să îmi permit orice vacanță, să îmi permit orice haine, pantofii pe care îi vreau, mașina visurilor mele, brățări, ceasuri.
Vă spun cu mâna pe inimă. Faptul că nu am luat 10 și 9 la Bac nu m-a încurcat absolut deloc să îmi procur recent trei apartamente în Chișinău, un penthouse pe lângă ele. M-am mutat în București și la fel. Zilele astea primesc actele pentru a-mi cumpăra primul apartament în cea mai bună zonă din București. Nu mai vorbesc de mașina pe care mi-am luat-o. Eu când mi-am luat mașina nici măcar nu terminasem clasa a XII-a, ca să înțelegeți. Dar vouă baftă la învățat și la învățat pe de rost texte. Multă multă baftă”, a spus Andreea Bostănica.
După ce s-a dat în stambă, „Regina” a revenit și a adăugat că îi respectă pe cei care învață. „Să nu înțelegeți greșit, eu respect oamenii care învață, respect oamenii care se autodepășesc și învață mereu și sunt capabili în general. Jos pălăria pentru acei oameni. Chiar îi respect, dar suntem diferiți. Nu poate toată lumea să învețe de 9 și 10.   Și ce să vă mai zic... A, sunt unica persoană din Republica Moldova la 18 ani, care a plătit un milion de lei impozit la stat. Oamenii la care mă duc eu să plătesc impozitul anual au terminat BAC-ul cu 10 și 9”.

+0 -7

Comentarii

'dorel'

2023-07-13 20:57:58


'SI BUNA ZIUA BRASOV LE PROMOVEAZA'

'gigi'

2023-07-13 09:12:59


'Idiotii le dau bani.'

Adaugă un comentariu

(nu va aparea pe site)
loading

Din aceeași categorie