Curs BNR

1 EUR = 4.7218 RON

1 USD = 4.2434 RON

1 GBP = 5.2941 RON

1 XAU = 194.6143 RON

1 AED = 1.1552 RON

1 AUD = 2.9577 RON

1 BGN = 2.4142 RON

1 BRL = 1.1247 RON

1 CAD = 3.2319 RON

1 CHF = 4.2986 RON

1 CNY = 0.6172 RON

1 CZK = 0.1852 RON

1 DKK = 0.6325 RON

1 EGP = 0.2556 RON

1 HUF = 1.4518 RON

1 INR = 0.0615 RON

1 JPY = 3.9255 RON

1 KRW = 0.3591 RON

1 MDL = 0.2415 RON

1 MXN = 0.2225 RON

1 NOK = 0.4901 RON

1 NZD = 2.8374 RON

1 PLN = 1.1104 RON

1 RSD = 0.0401 RON

1 RUB = 0.0673 RON

1 SEK = 0.4492 RON

1 TRY = 0.7418 RON

1 UAH = 0.1664 RON

1 XDR = 5.8479 RON

1 ZAR = 0.3042 RON

Editia 7377 - 22 ian 17:42

FOTBAL

Liga V, rezultate şi clasamente

Autor:

Publicat la 21 mai 2019

Liga V, rezultate şi clasamente

Seria Braşov - Etapa 22
Energia Unirea Feldioara 1 - 3 (1-1) A.S. Vulcan 2008
A.C.S.Hoghiz a stat
A.C.S. Hălchiu 3 – 1 Avântul Dumbrăviţa
Olimpic Zărneşti II 6 - 1 A.F.C.Hărman II
Precizia Săcele II 0 – 2 Cetatea Apaţa 2001
Cetăţenii Ghimbav 5 – 0 Bucegi Moieciu
Voinţa Măieruş 4-4 A.S. Recolta Budila

Clasament
1. Cetăţenii Ghimbav     47p
2. A.S. Vulcan 2008     40p
3. Precizia Săcele II     40p
4. Cetatea Apaţa 2001     40p
5. Olimpic Zărneşti II     36p
6. Bucegi Moieciu     36p
7. Voinţa Măieruş     34p
8. A.C.S. Hălchiu    27p
9. Energia Unirea Feldioara     27p
10. Recolta Budila     23p
11. A.C.S. Hoghiz    12p
12. Avântul Dumbrăviţa     7p
13. A.F.C. Hărman II     5p

Seria Est Făgăraş - Etapa 19
Viitorul Copăcel 3 – 2 Clăbucet „Nord” Sebeş
Unirea Făgăraş 3 – 1 Luceafărul Mărgineni
Şercăiana Şercaia a stat
Olimpia Şercăiţa 7 – 0 C.S.M. Făgăraş
Partizan Ileni - Transilvania Felmer
Bradul Şinca 1 - 1 (1-1) A.S. Poiana Mărului

Clasament
1. Partizan Ileni     38p
2. Unirea Făgăraş     35p
3. Luceafărul Mărgineni     34p
4. A.S. Poiana Mărului     29p
5. Olimpia Şercăiţa     26p
6. Transilvania Felmer     26p
7. Clăbucet „Nord” Sebeş     25p
8. Bradul Şinca     24p
9. C.S.M. Făgăraş    16p
10. Viitorul Copăcel     10p
11. Şercăiana Şercaia     6p

Seria Vest Făgăraş - Etapa 22
Săgeata Drăguş a stat
Voinţa Hurez 0 – 1 Carpaţi Ucea
Progresul Voivodeni 4 – 3 Beclereana Beclean
A.S. Mândra 1 – 3 Olimpia Săsciori
Benelux Cincu 6 – 2 A.S. Ileni
Viitorul Recea 0 – 1 F.S. Voila
A.S.C.Viştea Mare 3 – 3 Spartanii Pojorta

Clasament
1. Progresul Voivodeni     50p
2. Carpaţi Ucea     48p
3. Săgeata Drăguş     46p
4. F.S.Voila     37p
5. Voinţa Hurez     37p
6. Olimpia Săsciori     36p
7. Beclereana Beclean     32p
8. A.S. Mândra     20p
9. Viitorul Recea     18p
10. A.S.C. Viştea Mare     14p
11. Spartanii Pojorta     14p
12. A.S. Ileni     12p
13. Benelux Cincu     12p

+0 -0

Comentarii

nu este nici un comentariu

Adaugă un comentariu

(nu va aparea pe site)
loading

Din aceeași categorie

banner promotionalbanner promotionalbanner promotional