Curs BNR
1 EUR = 4.9774 RON
1 USD = 4.3833 RON
1 GBP = 5.8304 RON
1 XAU = 464.4611 RON
1 AED = 1.1933 RON
1 AUD = 2.7957 RON
1 BGN = 2.5449 RON
1 BRL = 0.7714 RON
1 CAD = 3.1559 RON
1 CHF = 5.2813 RON
1 CNY = 0.6015 RON
1 CZK = 0.1993 RON
1 DKK = 0.6668 RON
1 EGP = 0.0860 RON
1 HUF = 1.2223 RON
1 INR = 0.0513 RON
1 JPY = 3.0556 RON
1 KRW = 0.3047 RON
1 MDL = 0.2538 RON
1 MXN = 0.2227 RON
1 NOK = 0.4191 RON
1 NZD = 2.6097 RON
1 PLN = 1.1646 RON
1 RSD = 0.0425 RON
1 RUB = 0.0530 RON
1 SEK = 0.4526 RON
1 TRY = 0.1141 RON
1 UAH = 0.1048 RON
1 XDR = 5.9383 RON
1 ZAR = 0.2318 RON
Publicat la 08 februarie 2022
Insolvenţa SM SPRL Filiala Bucureşti, în calitate de lichidator al societăţii Petprod SRL, în faliment /in bankruptcy /en faillite, CUI: 9814339, având sediul social în Bucureşti, str. Pictor G. D. Mirea, nr. 14, et. P, ap. 1, cam. 4, Sector 1, număr de ordine în Registrul Comerţului J40/10296/2005, conform Încheierii 10.11.2021, pronunţată de Tribunalul Bucureşti, în dosar nr. 47478/3/2012*/a1, vinde, în două blocuri distincte, prin licitaţie publică:
- Terenuri: Bloc 1, format din: - Lot I: zona Stupinii Noi -Bressan Păşunii - 31.780 mp. Nr. CF, Nr. cadastral /Nr. Top; Suprafaţa (mp); Preţul de începere a licitaţiilor publice - EURO; Termen de plată: 106955; 10872/2/1/2/4/1/1; 31.780; 476.700; În 15 zile de la data licitaţiei.
Total Bloc 1: 476.700 +TVA.
- Bloc 2, format din: - Lot II: Ocolitoare Braşov - Vasile Goldiş - 24.342 mp. Nr. CF; Nr. cadastral /Nr. Top; Suprafaţa (mp); Preţul de începere a licitaţiilor publice - EURO; Termen de plată. 158933; 158933; 24.342; 106.000; În 15 zile de la data licitaţiei.
Total Bloc 2: 106.000 Euro +TVA.
Informaţii suplimentare se pot obţine la tel. 0745.279.210 sau bucuresti@insolventasm.ro
nu este nici un comentariu
O singură persoană care desfăşura muncă nedeclarată au depistat, în ianuarie, inspectorii de la Inspectoratul Teritorial de Muncă (ITM) Braşov, în urma controalelor pe tema muncii[...]
2022-02-08 citeste mai multLa sfârşitul anului 2019, Primăria Braşov a primit prin procedura de dare în plată o serie de terenuri şi hale aparţinând fostei fabrici de camioane, Roman SA, în contul[...]
2022-02-08 citeste mai multDemarate în decembrie 2020, lucrările de amenajare a noului hipermaket Kaufland din cartierul Tractorul au fost definitivate, iar în prezent se face aprovizionarea cu marfă. Astfel,[...]
2022-02-08 citeste mai multOrka Holding, unul din jucătorii importanţi de pe piaţa retailului de îmbrăcăminte pentru bărbaţi, a deschis recent cel de-al optulea magazin D’S damat din ţară, la Braşov, în[...]
2022-02-08 citeste mai multPreşedintele Autorităţii Naţionale pentru Protecţia Consumatorilor (ANPC), Horia Constantinescu, a anunţat că pune la dipoziţia consumatorilor, începând de luni, 7 februarie, un număr[...]
2022-02-08 citeste mai mult
Adaugă un comentariu