Curs BNR
1 EUR = 4.9774 RON
1 USD = 4.3833 RON
1 GBP = 5.8304 RON
1 XAU = 464.4611 RON
1 AED = 1.1933 RON
1 AUD = 2.7957 RON
1 BGN = 2.5449 RON
1 BRL = 0.7714 RON
1 CAD = 3.1559 RON
1 CHF = 5.2813 RON
1 CNY = 0.6015 RON
1 CZK = 0.1993 RON
1 DKK = 0.6668 RON
1 EGP = 0.0860 RON
1 HUF = 1.2223 RON
1 INR = 0.0513 RON
1 JPY = 3.0556 RON
1 KRW = 0.3047 RON
1 MDL = 0.2538 RON
1 MXN = 0.2227 RON
1 NOK = 0.4191 RON
1 NZD = 2.6097 RON
1 PLN = 1.1646 RON
1 RSD = 0.0425 RON
1 RUB = 0.0530 RON
1 SEK = 0.4526 RON
1 TRY = 0.1141 RON
1 UAH = 0.1048 RON
1 XDR = 5.9383 RON
1 ZAR = 0.2318 RON
Publicat la 07 martie 2025
Oraşul Râşnov cu sediul în Piaţa Unirii, nr.12, jud. Braşov, cod 505400, CIF 4443353, tel. 0268.230.002, fax. 0368.401.858, email: secretariat@primariarasnov.ro organizează licitaţie publică pentru închirierea unui spaţiu medical unitar în suprafaţă total de 55,93 mp compus din: cab nr. 306 (în suprafaţă de 13,45 mp), spaţiul nr. 308 (în suprafaţă de 21,25 mp) şi cab. nr. 310 (în suprafaţă de 21,23 mp), situat la mansarda Policlinicii oraşului Râşnov, str. Izvor, nr. 2, jud. Braşov, cu destinaţia de activităţi medicale de specialitate în contract cu Casa de Asigurări de Sănătate.
Persoanele interesate pot achiziţiona documentaţia de atribuire în urma solicitării scrise la preţul de 50 lei de la sediul Primăriei oraşului Râşnov, Biroul Juridic – Control Comercial sau o pot descărca în format electronic, gratuit, de pe site-ul instituţiei www.primariarasnov.ro secţiunea „Anunţuri”. Eventualele clarificări pot fi solicitate până la data de 17.03.2025, ora 12.00 .
Ofertele se depun într-un exemplar la Registratura instituţiei din Râşnov, Piaţa Unirii, nr.12, până la data de 02.04.2025, ora 16.00.
Şedinţa publică de deschidere a ofertelor se va desfăşura la sediul instituţiei în data de 03.04.2025, ora 10.00.
nu este nici un comentariu
Se convoacă Adunarea generală a membrilor CECCAR Filiala Braşov , la sediul filialei, în data de 26.03.2025, ora 14,00, în sistem hibrid, cu următoarea ordine de zi: 1. Raportul Consiliului[...]
2025-03-07 citeste mai multAFI Braşov vrea să închidă circulaţia pe o stradă din vecinătatea mall-ului pentru a monta o macara de mari dimensiuni şi a începe construcţia noului „turn” de birouri,[...]
2025-03-07 citeste mai multPrimăria Zărneşti are probleme în implementarea unui proiect cu finanţare europeană (prin Planul Naţional de Redresare şi Rezilienţă) ce vizează dotarea spitalului din oraş cu echipamente[...]
2025-03-07 citeste mai multSăriturile cu schiurile sunt o tradiţie la Râşnov, acest sport fiind practicat încă din 1936. În 2013, a fost inaugurat noul complex de trambuline de pe Valea Cărbunării, după[...]
2025-03-07 citeste mai multCompania austriacă Kronospan, unul dintre cei mai importanţi producători de panouri pe bază de lemn la nivel mondial, a preluat fabrica de cherestea ZG Timber Sebes SRL. Decizia de preluare a fabricii[...]
2025-03-07 citeste mai mult
Adaugă un comentariu