Curs BNR
1 EUR = 4.9774 RON
1 USD = 4.3833 RON
1 GBP = 5.8304 RON
1 XAU = 464.4611 RON
1 AED = 1.1933 RON
1 AUD = 2.7957 RON
1 BGN = 2.5449 RON
1 BRL = 0.7714 RON
1 CAD = 3.1559 RON
1 CHF = 5.2813 RON
1 CNY = 0.6015 RON
1 CZK = 0.1993 RON
1 DKK = 0.6668 RON
1 EGP = 0.0860 RON
1 HUF = 1.2223 RON
1 INR = 0.0513 RON
1 JPY = 3.0556 RON
1 KRW = 0.3047 RON
1 MDL = 0.2538 RON
1 MXN = 0.2227 RON
1 NOK = 0.4191 RON
1 NZD = 2.6097 RON
1 PLN = 1.1646 RON
1 RSD = 0.0425 RON
1 RUB = 0.0530 RON
1 SEK = 0.4526 RON
1 TRY = 0.1141 RON
1 UAH = 0.1048 RON
1 XDR = 5.9383 RON
1 ZAR = 0.2318 RON
Publicat la 05 decembrie 2024
Primăria oraşului Zărneşti, cod fiscal 4646897, cu sediul în oraşul Zărneşti, str. Mitropolit Ioan Meţianu, nr. 1, jud. Braşov, telefon 0268/515777, fax 0268/222012, organizează în data de 10.01.2025, licitaţie publică deschisă pentru:
1. Vânzare teren în suprafaţă de 250 mp, C.F. nr. 120736 – Zărneşti, nr. cad. 120736, situat în Zărneşti, str. Râului, nr. 25A. Preţul de pornire: 20,70 euro/mp (fără TVA),
2. Vânzare teren în suprafaţă de 248 mp, C.F. nr. 120737 – Zărneşti, nr. cad. 120737, situat în Zărneşti, str. Râului, nr. 25A. Preţul de pornire: 20,70 euro/mp (fără TVA).
Termenul limită de depunere a ofertelor este 09.01.2025, ora 12.00. Ofertele se depun în original într-un exemplar, la sediul Primăriei oraşului Zărneşti. Ofertele vor fi redactate în limba română.
Ofertele se vor deschide în data de 10.01.2025, ora 12.00, la sediul Primăriei oraşului Zărneşti.
nu este nici un comentariu
În săptămâna Recycle Mania (4 – 10 decembrie), cei care reciclează se pot bucura de un nou bonus pentru fiecare ambalaj cu sigla „Ambalaj cu garanţie” returnat la aparatele[...]
2024-12-05 citeste mai multStatul apelează la banii din trezorerie pentru a putea plăti o parte din cheltuieli. Ministrul Finanţelor spune că deja a scos o treime din fondul de rezervă al Trezoreriei. Este o consecinţă[...]
2024-12-05 citeste mai multGuvernul a aprobat miercuri, 4 decembrie, locaţia unde va fi construită cea mai mare fabrică de pulberi din Europa, respectiv în oraşul Victoria, judeţul Braşov. Cea mai mare fabrică de[...]
2024-12-05 citeste mai multConsiliul Concurenţei a autorizat cu condiţii tranzacţia prin care grupul olandezo-belgian Ahold Delhaize, care deţine şi brandul Mega Image, preia reţeaua de magazine Profi. Una dintre condiţii[...]
2024-12-05 citeste mai multMinisterul Finanţelor a încasat, potrivit datelor obţinute de Profit.ro, 5,6 miliarde de lei din amnistia fiscală, în contextul în care ţinta acestui demers a fost revizuită în[...]
2024-12-05 citeste mai mult
Adaugă un comentariu