banner la cocos banner promotional

Curs BNR

1 EUR = 4.9774 RON

1 USD = 4.3833 RON

1 GBP = 5.8304 RON

1 XAU = 464.4611 RON

1 AED = 1.1933 RON

1 AUD = 2.7957 RON

1 BGN = 2.5449 RON

1 BRL = 0.7714 RON

1 CAD = 3.1559 RON

1 CHF = 5.2813 RON

1 CNY = 0.6015 RON

1 CZK = 0.1993 RON

1 DKK = 0.6668 RON

1 EGP = 0.0860 RON

1 HUF = 1.2223 RON

1 INR = 0.0513 RON

1 JPY = 3.0556 RON

1 KRW = 0.3047 RON

1 MDL = 0.2538 RON

1 MXN = 0.2227 RON

1 NOK = 0.4191 RON

1 NZD = 2.6097 RON

1 PLN = 1.1646 RON

1 RSD = 0.0425 RON

1 RUB = 0.0530 RON

1 SEK = 0.4526 RON

1 TRY = 0.1141 RON

1 UAH = 0.1048 RON

1 XDR = 5.9383 RON

1 ZAR = 0.2318 RON

Editia 8738 - 03 sep 21:42

Licitații - 5 decembrie 2022

Autor:

Publicat la 05 decembrie 2022

Licitații - 5 decembrie 2022

Insolvenţa SM SPRL Filiala Bucureşti, în calitate de lichidator al societăţii N.G.A. Soft Production SRL, CUI: 17649470, în faliment /in bankruptcy /en faillite, cu sediul social în Bucureşti, Calea Rahovei număr 240, bloc: Corp C14, etaj: 2, apartament: camera 12, Sectorul 5, număr de ordine în Registrul Comerţului J40/9903/2005, CUI: 17649470, conform Încheierii 15.06.2021, pronunţată de Tribunalul Bucureşti, în dosar nr. 40198/3/2013, vinde, prin licitaţie publică: o Fermă, în suprafaţă construită de 20.974,26 mp şi suprafaţă desfăşurată 21.572,18 mp +teren intravilan în suprafaţă de 78.837 mp, situate în loc. Rociu, jud. Argeş, înscrise în CF 80016, având nr. cad. 80016-C1 -80016-C43. Suprafaţele sunt descrise în extrasul CF 80016, la preţul de 387.000 Euro. În temeiul art. 292 alin 2 lit. f din Legea 227/2015 privind Codul Fiscal, vânzarea bunurilor imobile este scutită de TVA. Informaţii suplimentare se pot obţine la adresa societăţii de lichidare, bucuresti@insolventasm.ro sau tel. 0746.279.210.

+0 -0

Comentarii

nu este nici un comentariu

Adaugă un comentariu

(nu va aparea pe site)
loading

Din aceeași categorie