Curs BNR
1 EUR = 4.9774 RON
1 USD = 4.3833 RON
1 GBP = 5.8304 RON
1 XAU = 464.4611 RON
1 AED = 1.1933 RON
1 AUD = 2.7957 RON
1 BGN = 2.5449 RON
1 BRL = 0.7714 RON
1 CAD = 3.1559 RON
1 CHF = 5.2813 RON
1 CNY = 0.6015 RON
1 CZK = 0.1993 RON
1 DKK = 0.6668 RON
1 EGP = 0.0860 RON
1 HUF = 1.2223 RON
1 INR = 0.0513 RON
1 JPY = 3.0556 RON
1 KRW = 0.3047 RON
1 MDL = 0.2538 RON
1 MXN = 0.2227 RON
1 NOK = 0.4191 RON
1 NZD = 2.6097 RON
1 PLN = 1.1646 RON
1 RSD = 0.0425 RON
1 RUB = 0.0530 RON
1 SEK = 0.4526 RON
1 TRY = 0.1141 RON
1 UAH = 0.1048 RON
1 XDR = 5.9383 RON
1 ZAR = 0.2318 RON
Publicat la 27 august 2025
Subscrisa SOLVENDI S.P.R.L., cu sediul în Cluj-Napoca, str. Piteşti, nr. 18, et. III, jud. Cluj, în calitate de lichidator judiciar al COM NICO SERV SRL (în faliment, in bankruptcy, en faillite), cu sediul în Bucureşti, B-dul. Iuliu Maniu, nr. 594, Sector 6, înmatriculată în Registrul Comerţului sub nr. J40/5402/1993, având C.U.I. RO3542618, ORGANIZEAZĂ LICITAŢIE PUBLICĂ CU STRIGARE ŞI PREŢ ÎN URCARE pentru valorificarea individuală a următoarelor parcele de teren situate în jud. Braşov, localitatea Râşnov, zona Forban:

Licitaţia începe în data de 09.09.2025, ora 17:00 şi se încheie în data de 16.09.2025, ora 17:00.
Preţul de pornire este afişat pe platforma de licitaţii azitis.com.
Licitaţiile se vor desfăşura exclusiv online, pe platforma de licitaţii Azitis şi vor putea fi accesate pe site-ul azitis.com.
Toţi cei interesaţi pot obţine date suplimentare şi informaţii, pe platforma de licitaţii azitis.com, la telefon 0742 050631 sau prin e-mail: vasile.pop@azitis.com.
nu este nici un comentariu
Preşedintele Consiliului Judeţean, Adrian Veştea: „borna” va fi atinsă în 1 septembrie
2025-08-27 citeste mai mult361 de accidente de muncă sesizate în primele şase luni ale anului
2025-08-27 citeste mai multAlegerea unui televizor potrivit pentru gaming poate părea o provocare, având în vedere diversitatea impresionantă de opțiuni disponibile pe piață. În acest articol vei descoperi[...]
2025-08-27 citeste mai multViața la apartament are farmecul ei, dar vine și cu un set de reguli nescrise: dacă gătești ceapă, tot blocul află, iar dacă îți pui boxe de club în sufragerie, ajungi rapid „vedeta”[...]
2025-08-27 citeste mai multDupă patru ore de negocieri, liderii Coaliţiei au decis modificări importante la pachetul doi de măsuri fiscale. Firmele vor plăti mai puţin la înfiinţare, iar liber-profesioniştii vor[...]
2025-08-27 citeste mai mult
Adaugă un comentariu