Curs BNR
1 EUR = 4.9774 RON
1 USD = 4.3833 RON
1 GBP = 5.8304 RON
1 XAU = 464.4611 RON
1 AED = 1.1933 RON
1 AUD = 2.7957 RON
1 BGN = 2.5449 RON
1 BRL = 0.7714 RON
1 CAD = 3.1559 RON
1 CHF = 5.2813 RON
1 CNY = 0.6015 RON
1 CZK = 0.1993 RON
1 DKK = 0.6668 RON
1 EGP = 0.0860 RON
1 HUF = 1.2223 RON
1 INR = 0.0513 RON
1 JPY = 3.0556 RON
1 KRW = 0.3047 RON
1 MDL = 0.2538 RON
1 MXN = 0.2227 RON
1 NOK = 0.4191 RON
1 NZD = 2.6097 RON
1 PLN = 1.1646 RON
1 RSD = 0.0425 RON
1 RUB = 0.0530 RON
1 SEK = 0.4526 RON
1 TRY = 0.1141 RON
1 UAH = 0.1048 RON
1 XDR = 5.9383 RON
1 ZAR = 0.2318 RON
Publicat la 16 ianuarie 2023
FIVE Administration S.P.R.L., în calitate de lichidator judiciar al debitoarei Carmolact S.R.L., organizează în datele de 20.01.2023 şi 27.01.2023, ora 15.00, la sediul din Bucureşti, Str. Constantin Disescu nr. 33A, Sector 1, licitaţii publice cu strigare, pentru valorificarea următorului bun mobil: - Utilaj de tocat porumb -cel mai bun preţ oferit.
Ofertanţii care doresc să participe la procedura de vânzare prin licitaţie publică au obligaţia achiziţionării Caietul de sarcini, acesta având preţul de 238 Lei (inclusiv TVA) şi de a depune până cel mai târziu în ziua lucrătoare precedentă şedinţei de licitaţie publică, ora 16.00, la sediul Five Administration S.P.R.L., toate documentele specificate în Caietul de sarcini.
Informaţii suplimentare pot fi obţinute la nr. 031.438.16.88 sau e-mail: vanzari@five-advisory.ro
***
FIVE Administration S.P.R.L., în calitate de lichidator judiciar al debitoarei Olimp S.R.L. -în faliment, organizează în datele de 20.01.2023 şi 27.01.2023, ora 15.00, la sediul din Bucureşti, Str. Constantin Disescu nr. 33A, Sector 1, licitaţia publică cu strigare, pentru valorificarea următorului bun imobil: - Magazin nr. 3, situat în oraş Victoria, Str. Victoriei nr. 5, jud. Braşov, în suprafaţă de 150 mp - 19.000 Euro (fără TVA).
Ofertanţii care doresc să participe la procedura de vânzare prin licitaţie publică au obligaţia achiziţionării Caietul de sarcini, acesta având preţul de 200 Lei (inclusiv TVA) şi de a depune până cel mai târziu în ziua lucrătoare precedentă şedinţei de licitaţie publică, ora 16.00, la sediul Five Administration S.P.R.L., toate documentele specificate în Caietul de sarcini.
Informaţii suplimentare pot fi obţinute la nr. 0729.797.236 sau e-mail: alexandra.tanasie@five-advisory.ro
nu este nici un comentariu
ANUNŢ INFORMARE ŞI CONSULTARE PUBLIC INTERESAT Prin prezenţa, Primăria Comunei Tărlungeni anunţa publicul interesat asupra declanşării etapei de informare şi consultare cu privire la iniţierea[...]
2023-01-16 citeste mai multÎn data de 13.03.2023 moştenitorii defunctului SECĂREA VICIU – IOAN, decedat la data de 20.10.2018 fost cu ultimul domiciliu în com. Fundata, sat Şirnea, nr. 171, jud. Braşov sunt[...]
2023-01-16 citeste mai multCâteva sute de oameni au participat duminică, 15 ianuarie, începând cu ora 14.00, la un protest în faţa fabricii Kronospan din Sebeş. Manifestarea a fost organizată de către[...]
2023-01-16 citeste mai multVel Pitar, cel mai mare producător de pâine din România, care are o fabrică şi în Braşov, a fost vândut grupului mexican Bimbo, unul dintre cele mai mari din lume pe această[...]
2023-01-16 citeste mai mult
Adaugă un comentariu