Curs BNR
1 EUR = 4.9774 RON
1 USD = 4.3833 RON
1 GBP = 5.8304 RON
1 XAU = 464.4611 RON
1 AED = 1.1933 RON
1 AUD = 2.7957 RON
1 BGN = 2.5449 RON
1 BRL = 0.7714 RON
1 CAD = 3.1559 RON
1 CHF = 5.2813 RON
1 CNY = 0.6015 RON
1 CZK = 0.1993 RON
1 DKK = 0.6668 RON
1 EGP = 0.0860 RON
1 HUF = 1.2223 RON
1 INR = 0.0513 RON
1 JPY = 3.0556 RON
1 KRW = 0.3047 RON
1 MDL = 0.2538 RON
1 MXN = 0.2227 RON
1 NOK = 0.4191 RON
1 NZD = 2.6097 RON
1 PLN = 1.1646 RON
1 RSD = 0.0425 RON
1 RUB = 0.0530 RON
1 SEK = 0.4526 RON
1 TRY = 0.1141 RON
1 UAH = 0.1048 RON
1 XDR = 5.9383 RON
1 ZAR = 0.2318 RON
Publicat la 12 ianuarie 2021
EXPERT INSOLVENŢĂ SPRLîn calitate de lichidator judiciar alPREDEAL SA - în faliment, in bankruptcy, en faillite -
ANUNŢĂ VÂNZAREA PRIN LICITAŢIE PUBLICĂ A ACTIVELOR:
TEREN INTRAVILAN în suprafaţă de 197,24 mp, înscris în CF 505300, nr. top. 13/1/3/2, situat în Predeal, lângă Hotel Bulevard, Jud. Braşov. Preţul de pornire al licitaţiei este de 39.322 lei, exclusiv TVA.
Licitaţia va fi organizată la sediul lichidatorului judiciar în data de 28.01.2021, orele 11:00.
Ofertanţii sunt obligaţi să se prezinte la sediul lichidatorului judiciar cu cel puţin 48 de ore înainte de data organizării licitaţiei, în vederea depunerii ofertei de cumpărare, a cauţiunii reprezentând 10% din preţul de pornire a licitaţiei, precum şi pentru achiziţionarea caietelor de sarcini.
În caz de neadjudecare, licitaţia se va relua în data de 04.02.2021, în aceleaşi condiţii.
Toţi cei care pretind vreun drept asupra activelor scoase la licitaţie sunt invitaţi să anunţe lichidatorul judiciar cu 48 de ore înainte de data licitaţiei.
Informaţii suplimentare se pot obţine la:
Tel: 0354.405.232
Fax: 0254.713.311
Mobil: 0726.785.348
mail: office@expertinsolventa.ro
nu este nici un comentariu
Sindicaliştii au anunţat că revendicările le-au fost soluţionate
2026-09-03 citeste mai multNoile proiectoare costă 154.810 lei
2026-09-03 citeste mai multPoşta Română şi Temu au semnat un acord pentru livrarea coletelor comercianţilor români care vând prin platforma de comerţ online. „În baza acordului, Poşta[...]
2026-09-03 citeste mai multCadrele didactice şi personalul din învăţământul de stat beneficiază la încheierea carierei de un sprijin financiar substanţial acordat sub forma unei prime de pensionare. Măsura,[...]
2026-09-03 citeste mai multPersoanele care încasează pensii de serviciu sau pensii militare de stat ar putea primi doar 15% din pensie dacă aleg să îşi continue activitatea într-o instituţie publică. Proiectul[...]
2026-09-03 citeste mai mult
Adaugă un comentariu